Ogłoszenie

+++++++++++!!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!! WWW.POWERSTACJANET.PL !!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!!+++++++++++++ WARTO ZROBIĆ SOBIE KONTO NA TYM FORUM KLIKAJĄC NA LINK REJESTRACJA. JEST O WIELE WIĘCEJ DO ZOBACZENIA PO REJESTRACJI!!! SŁUCHACZU ZRÓB SOBIE KONTO JUŻ DZIŚ!!!

#1 2009-08-30 10:46:37

Tino

Administrator

12273961
Call me!
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Konto na Rapidshare

Polecam konto na Rapidshare juz nawet za 2 zł 1GB na 7dni, no wydaje mi sie ze juz taniej nie bedzie a tym bardziej ze na smsa i dostęp masz w kilka sekund a transfer to taki jakie wytrzymuje nasze łącze,
Ja tylo z tego korzystam i dosłownie ciągne na maksa i znajduje tam wszystko nowe gry filmy co dusza zapragnie , tylko ze rapid down to tylko dostawca plików RS a te pliki rzecz jasna znajdujemy sami
ja to robie naprzykład w taki sposób ze w google wpisuje np: "hity na czasie na rapidshare" i pliki rapida wklejam do www.rapiddown.pl no i po robocie ciagne az miło polecam naprawde bo warto !!!!


http://images38.fotosik.pl/185/8f5c95f6eaa24bb7.jpg

www.rapiddown.pl

Offline

 

#2 2009-09-08 18:10:09

TRiPtick

Propagandus

1451771
Call me!
Skąd: z bUNkru...
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 70
Punktów :   
WWW

Re: Konto na Rapidshare

Anty Rapid napisał:

Amator ze wsi!!!

-nie qmam za bardzo co ta wypowiedź ma wnieść do tego posta...

- Offtopuje ten temat ponieważ miał być on informacyjny bardziej jak do dyskusji...


KOMENTOWAĆ ALBO SIĘ SCHOWAĆ
======================================================================
                                Dlaczego żywi się martwią, skoro martwi się nie żywią?
                                                        ...Cieżko lekko żyć...

Offline

 
+++++++++++!!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!! WWW.POWERSTACJANET.PL !!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!!+++++++++++++ WARTO ZROBIĆ SOBIE KONTO NA TYM FORUM KLIKAJĄC NA LINK REJESTRACJA. JEST O WIELE WIĘCEJ DO ZOBACZENIA PO REJESTRACJI!!! SŁUCHACZU ZRÓB SOBIE KONTO JUŻ DZIŚ!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Darłówku