Ogłoszenie

+++++++++++!!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!! WWW.POWERSTACJANET.PL !!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!!+++++++++++++ WARTO ZROBIĆ SOBIE KONTO NA TYM FORUM KLIKAJĄC NA LINK REJESTRACJA. JEST O WIELE WIĘCEJ DO ZOBACZENIA PO REJESTRACJI!!! SŁUCHACZU ZRÓB SOBIE KONTO JUŻ DZIŚ!!!

#1 2009-08-30 18:34:13

Tino

Administrator

12273961
Call me!
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Konto na Rapidshare

Polecam konto na Rapidshare juz nawet za 2 zł 1GB na 7dni, no wydaje mi sie ze juz taniej nie bedzie a tym bardziej ze na smsa i dostęp masz w kilka sekund a transfer to taki jakie wytrzymuje nasze łącze,
Ja tylo z tego korzystam i dosłownie ciągne na maksa i znajduje tam wszystko nowe gry filmy co dusza zapragnie , tylko ze rapid down to tylko dostawca plików RS a te pliki rzecz jasna znajdujemy sami
ja to robie naprzykład w taki sposób ze w google wpisuje np: "hity na czasie na rapidshare" i pliki rapida wklejam do www.rapiddown.pl no i po robocie ciagne az miło polecam naprawde bo warto !!!!


http://images38.fotosik.pl/185/8f5c95f6eaa24bb7.jpg

www.rapiddown.pl

Offline

 

#2 2009-11-17 12:34:14

mikolaj

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konto na Rapidshare

Powiem szczeze znam tańszy sposób pobierania z rapidshare http://megaspid.pl/register/2592
Ściągasz pliki z konta RapidShare HotFile, Storage lub MegaUpload? Jeśli nie masz konta premium RapidShare lub MegaUpload pliki pobierane przez Ciebie ściągają się znacznie wolniej oraz są ograniczenia czasowe pobierając następny plik. Ile to razy chciałeś obejrzeć firm, ściągnąć potrzebne programy czy materiały na już. Niestety okazywało się, że pliki podzielone były na kilka części co powodowało, że mogłeś sciągnąć 1 plik a następnie musiałeś odczekać określoną liczbę minut zanim mogłeś pobrać kolejny plik.
    *  1 GB - 1.02 PLN - przedłuża ważność o 30 dni
    * 6 GB - 3.00 PLN - przedłuża ważność o 90 dni

    * 11 GB - 4.40 PLN - przedłuża ważność o 180 dni
    * 24 GB - 9.60 PLN - przedłuża ważność o 360 dni
    * 48 GB - 19.20 PLN - przedłuża ważność o 360 dni

Offline

 

#3 2010-11-25 21:17:17

voyagerme

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konto na Rapidshare

Według mnie najlepsze jest mediafire.com

Ostatnio edytowany przez voyagerme (2010-11-25 21:18:08)

Offline

 
+++++++++++!!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!! WWW.POWERSTACJANET.PL !!!LINKA OCZYWIŚCIE PODAJ DALEJ!!!+++++++++++++ WARTO ZROBIĆ SOBIE KONTO NA TYM FORUM KLIKAJĄC NA LINK REJESTRACJA. JEST O WIELE WIĘCEJ DO ZOBACZENIA PO REJESTRACJI!!! SŁUCHACZU ZRÓB SOBIE KONTO JUŻ DZIŚ!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLubiatowo pensjonaty ekipa89 kibicesokolwola